guyglodis learningwarereviews humanscaleseating Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Wholesale NFL Jerseys arizonacardinalsjerseyspop cheapjerseysbands.com cheapjerseyslan.com cheapjerseysband.com cheapjerseysgest.com cheapjerseysgests.com cheapnfljerseysbands.com cheapnfljerseyslan.com cheapnfljerseysband.com cheapnfljerseysgest.com cheapnfljerseysgests.com wholesalenfljerseysbands.com wholesalenfljerseyslan.com wholesalenfljerseysband.com wholesalenfljerseysgest.com wholesalenfljerseysgests.com wholesalejerseysbands.com wholesalejerseyslan.com wholesalejerseysband.com wholesalejerseysgest.com wholesalejerseysgests.com atlantafalconsjerseyspop baltimoreravensjerseyspop buffalobillsjerseyspop carolinapanthersjerseyspop chicagobearsjerseyspop cincinnatibengalsjerseyspop clevelandbrownsjerseyspop dallascowboysjerseyspop denverbroncosjerseyspop detroitlionsjerseyspop greenbaypackersjerseyspop houstontexansjerseyspop indianapoliscoltsjerseyspop jacksonvillejaguarsjerseyspop kansascitychiefsjerseyspop miamidolphinsjerseyspop minnesotavikingsjerseyspop newenglandpatriotsjerseyspop neworleanssaintsjerseyspop newyorkgiantsjerseyspop newyorkjetsjerseyspop oaklandraidersjerseyspop philadelphiaeaglesjerseyspop pittsburghsteelersjerseyspop sandiegochargersjerseyspop sanfrancisco49ersjerseyspop seattleseahawksjerseyspop losangelesramsjerseyspop tampabaybuccaneersjerseyspop tennesseetitansjerseyspop washingtonredskinsjerseyspop

Kurumsal

fabrikaSolimpeks 2001 yılında kuruldu.  Dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim görmüş üçüncü kuşak bayrağı devraldıktan sonra şirketin yüzü yurtdışına dönmüş ve on yıl gibi bir süre içerisinde Avrupalı rakiplerini geride bırakarak dünyanın hemen hemen her ülkesinde var olabilen bir şirket haline dönüşmüştür.

Enerji üretme ve dağıtma hikayesi ile çıkılan yolda kendini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek günümüze kadar varlığını korumuştur. Kuruluşundan bu yana verdiği kaliteli hizmet ve güven duygusu Solimpeks’i her zaman bir adım önde tutmuştur. Solimpeks 2012 yılından beri İzmir’deki merkezden Türkiye faaliyetlerini yürütmektedir.

Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri olarak yüksek verimli güneş kollektörü, termosifonik sistem, Pv-T hibrit kollektör, fotovoltaik sistem, ısı pompası boyleri, hem elektrik hem sıcak suyu aynı anda üreten hibrit panel imalatları yapmaktayız.

Ayrıca endüstriyel ve bireysel güneş enerjisi sistemleri ile ultrasonik kaynak teknolojisi kullanarak, güneş enerjisi ile ısıtma, soğutma, aydınlatma ve elektrik üretimi konularında hizmet vermekteyiz.

           …………………………………………………………………………..

Solimpeks Enerji ve Ticaret A.Ş. olarak 01.10.2016 tarihinden itibaren “Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi” uygulamamızı yürürlüğe almış bulunmaktayız. Bu kapsamda politikamız aşağıda belirtilen şartlara haizdir.

            TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi SOLİMPEKS ENERJİ’nin bilgi işlem altyapısını kullanmakta olan tüm birimleri, güneş enerjisi kollektörü, paneli, montaj setleri, depo üretim bölümünü, üçüncü taraf olarak bilgi sistemlerine erişen kullanıcıları ve bilgi sistemlerine teknik destek sağlamakta olan hizmet, yazılım ve donanım sağlayıcılarını kapsamaktadır.

            Bu faaliyetlerle de; insan, alt yapı, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

                                           Bu doğrultuda BGYS Politikamızın amacı;

  • İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı SOLİMPEKS ENERJİ’nin bilgi varlıklarını korumak, bilgiye erişebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak,
  • Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak.

Gizlilik:   Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,

Bütünlük:   Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,

Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,

  • Sadece elektronik ortam da tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.
  • Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak.
  • Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıkları, BGYS Ekibine rapor etmek ve BGYS Ekibi tarafından soruşturulmasını sağlamak.
  • İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek.
  • Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek. Değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak.
  • Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek.
  • Bilgiye erişebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.

            SOLİMPEKS ENERJİ A.Ş , güvenirliğini ve temsil ettiği makamın imajını koruyarak, üçüncü taraflarla yapılan sözleşmelerde belirlenmiş uygunluğu sağlayarak temel ve destekleyici faaliyetlerinin en az kesinti ile devam etmesi amacıyla tüm hizmetlerimizde kullandığımız  fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının bilgi güvenliğini sağlamayı hedeflemekteyiz.

            SOLİMPEKS ENERJİ A.Ş tüm çalışanları ve BGYS de tanımlanan dış tarafları,bu politikaya ve bu politikayı uygulayan sistem yöneticileri politika, prosedür ve talimatlara uymakla yükümlüdür.

Merkezi Konya olan Solimpeks faaliyet alanlarını genişleterek, 2011 yılında satış ve pazarlama kanallarını tek bir çatı altında toplayarak İzmir’de  Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş. kurulmuştur. Solimpeks Akademi’nin kuruluşu ile de hedeflenen tüm bilgi, birikimini eğitimlerle genişleterek, teknik alt yapıyıyı güçlendirmektir.

Solimpeks Solar Enerji Sistemleri A.Ş, yenilenebilir enerji sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek dünya standartlarında üretim yapmayı başarmış ve daha önemlisi “kalitede süreklilik” ilkesinden vazgeçmeyerek solar termal enerji üretiminde dünyanın önde gelen şirketleri arasında hak ettiği yeri almayı başarmıştır. Solimpeks, bugün 10’un üzerinde sertifikaya sahip, 40’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, doğal çevreye olan sorumluluğunun bilincinde ve daimi müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olmanın gururunu duymaktadır. Bizi farklı kılan over 30′dan fazla kalite serfikasına sahip 70′den fazla ülkede yıllardır varlığını sürdüren bir global marka olabilmektir. Merkezi Konya olan Solimpeks faaliyet alanlarını genişleterek, 2011 yılında satış ve pazarlama kanallarını tek bir çatı altında toplayarak İzmir’de  Solimpeks A.Ş. kurulmuştur. Solimpeks Akademi ile de hedeflenen tüm bilgi, birikimini eğitimlerle genişleterek, teknik alt yapıyı güçlendirmektir.

Gelecek nesillere kalıcı miras; enerji üretiyoruz!

Solimpeks güneş enerjisi sistemleri olarak güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başardık. Geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarında yeniden bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini ve geliştirdiği projeleri gözden geçiren firmamız bu alanda önerdiği metot ve araçların yanısıra, müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek teknik birikime sahiptir.  Müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Onlarla birlikte düşünüp sorunlara hem analitik hem de yaratıcı çözümler ararız.

– 40 yıldan beri güneş enerjisi sektöründe

– 30′dan fazla kalite sertifikasıyla

– 70′den fazla ülkede aktif satış yapan

– Türkiye’nin en büyük ihracatçı firması

1973 : İlk güneş kollektörü imalatı
2001 : Solimpeks Enerji'nin kuruluşu
2005 : İlk Solarkeymark sertifikası
2008 : İlk PV-T üretimi
2009 : Solimpeks Türkiye'nin en büyük solar ihracatçısı
2010 : %113 büyüme
2010 : Münih'te Solimpeks Almanya'nın kuruluşu
2011 : Sevilla'da Solimpeks İspanya'nın kuruluşu
2011 : Nairobi Kenya'da ikinci fabrikanın kuruluşu
2011 : Türkiye Dağıtım ve Satış Şirketi Solimpeks Pazarlama’nın kuruluşu
2012 : Sydney'de Solimpeks Avustralya'nın kuruluşu

organizasyon-semasi