guyglodis learningwarereviews humanscaleseating Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Wholesale NFL Jerseys arizonacardinalsjerseyspop cheapjerseysbands.com cheapjerseyslan.com cheapjerseysband.com cheapjerseysgest.com cheapjerseysgests.com cheapnfljerseysbands.com cheapnfljerseyslan.com cheapnfljerseysband.com cheapnfljerseysgest.com cheapnfljerseysgests.com wholesalenfljerseysbands.com wholesalenfljerseyslan.com wholesalenfljerseysband.com wholesalenfljerseysgest.com wholesalenfljerseysgests.com wholesalejerseysbands.com wholesalejerseyslan.com wholesalejerseysband.com wholesalejerseysgest.com wholesalejerseysgests.com atlantafalconsjerseyspop baltimoreravensjerseyspop buffalobillsjerseyspop carolinapanthersjerseyspop chicagobearsjerseyspop cincinnatibengalsjerseyspop clevelandbrownsjerseyspop dallascowboysjerseyspop denverbroncosjerseyspop detroitlionsjerseyspop greenbaypackersjerseyspop houstontexansjerseyspop indianapoliscoltsjerseyspop jacksonvillejaguarsjerseyspop kansascitychiefsjerseyspop miamidolphinsjerseyspop minnesotavikingsjerseyspop newenglandpatriotsjerseyspop neworleanssaintsjerseyspop newyorkgiantsjerseyspop newyorkjetsjerseyspop oaklandraidersjerseyspop philadelphiaeaglesjerseyspop pittsburghsteelersjerseyspop sandiegochargersjerseyspop sanfrancisco49ersjerseyspop seattleseahawksjerseyspop losangelesramsjerseyspop tampabaybuccaneersjerseyspop tennesseetitansjerseyspop washingtonredskinsjerseyspop

Kurumsal

fabrika

Solimpeks A.Ş 2001 yılında Konya’da faaliyetine başlamıştır. Şirket yüzünü yurtdışına dönmüş ve on yıl gibi bir süre içerisinde, Avrupalı rakiplerini geride bırakarak dünyadaki yedi kıtada var olan Global bir Şirkete dönüşmüştür.

Solimpeks, Enerji üretme ve dağıtma hikayesi ile çıkılan yolda kendini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek günümüze kadar varlığını korumayı ilke edinmiştir. Kuruluşundan bu yana verdiği kaliteli hizmet ve güven duygusu Solimpeks’i her zaman bir adım önde tutmuştur. Solimpeks, İç Pazardaki faaliyetlerini, 2011 yılından itibaren Solimpeks Türkiye LTD ŞTİ. olarak İzmir’deki Merkez binasından yürütmektedir.

Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri olarak, yüksek verimli Termal Güneş Kollektörü, Termosifonik Sistem, Hijyenik Buffer Boylerler, Fotovoltaik Sistem, Isı Pompası Boyleri, hem elektrik hem sıcak suyu aynı anda üreten Hibrit Panel imalatı yapmaktadır.

Enerjiyi verimli üretmenin dışında, enerjiyi verimli tüketme konusunda da ürün gamını geliştiren firmamız, Solimpeks Akademi ile kurulduğundan beri sürekli ücretsiz eğitimlerle, sektör oyuncularına doğru ürün, doğru seçim ve uygulama konusunda bilgilendirme yaparak geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Ayrıca endüstriyel ve bireysel Güneş Enerjisi Sistemleri ile Ultrasonik kaynak teknolojisi kullanarak, Güneş enerjisi ile ısıtma, soğutma, aydınlatma ve elektrik üretimi ve servisi konularında Tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Solimpeks Solar Enerji Sistemleri A.Ş, Yenilenebilir Enerji Sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini, günümüz teknolojisiyle birleştirerek dünya standartlarında üretim yapmayı başarmış ve daha önemlisi “kalitede süreklilik” ilkesinden vazgeçmeyerek solar termal enerji üretiminde dünyanın önde gelen şirketleri arasında hak ettiği yeri almayı başarmıştır. 2018 yılında Avrupa’nın en büyük 3., Dünya’nın 10. solar firması olarak gösterilmektedir.

Solimpeks, bugün 10’un üzerinde sertifikaya sahip, 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapan, çevreye olan sorumluluğunun bilincinde ve müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olmanın gururunu duymaktadır. Bizi farklı kılan 30′dan fazla kalite serfikasına sahip, 80′den fazla ülkede yıllardır varlığını sürdüren bir global markadır.

Solimpeks; güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile sektördeki önemli firmalar arasında yer almaktadır.

1973 : İlk güneş kollektörü imalatı
2001 : Solimpeks Enerji’nin kuruluşu
2005 : İlk Solarkeymark sertifikası
2008 : İlk PV-T üretimi
2009 : Solimpeks Türkiye’nin en büyük solar ihracatçısı
2010 : %113 büyüme
2010 : Münih’te Solimpeks Almanya’nın kuruluşu
2011 : Sevilla’da Solimpeks İspanya’nın kuruluşu
2011 : Nairobi Kenya’da ikinci fabrikanın kuruluşu
2011 : Türkiye Dağıtım ve Satış Şirketi Solimpeks Pazarlama’nın kuruluşu
2012 : Sydney’de Solimpeks Avustralya’nın kuruluşu