guyglodis learningwarereviews humanscaleseating Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Wholesale NFL Jerseys arizonacardinalsjerseyspop cheapjerseysbands.com cheapjerseyslan.com cheapjerseysband.com cheapjerseysgest.com cheapjerseysgests.com cheapnfljerseysbands.com cheapnfljerseyslan.com cheapnfljerseysband.com cheapnfljerseysgest.com cheapnfljerseysgests.com wholesalenfljerseysbands.com wholesalenfljerseyslan.com wholesalenfljerseysband.com wholesalenfljerseysgest.com wholesalenfljerseysgests.com wholesalejerseysbands.com wholesalejerseyslan.com wholesalejerseysband.com wholesalejerseysgest.com wholesalejerseysgests.com atlantafalconsjerseyspop baltimoreravensjerseyspop buffalobillsjerseyspop carolinapanthersjerseyspop chicagobearsjerseyspop cincinnatibengalsjerseyspop clevelandbrownsjerseyspop dallascowboysjerseyspop denverbroncosjerseyspop detroitlionsjerseyspop greenbaypackersjerseyspop houstontexansjerseyspop indianapoliscoltsjerseyspop jacksonvillejaguarsjerseyspop kansascitychiefsjerseyspop miamidolphinsjerseyspop minnesotavikingsjerseyspop newenglandpatriotsjerseyspop neworleanssaintsjerseyspop newyorkgiantsjerseyspop newyorkjetsjerseyspop oaklandraidersjerseyspop philadelphiaeaglesjerseyspop pittsburghsteelersjerseyspop sandiegochargersjerseyspop sanfrancisco49ersjerseyspop seattleseahawksjerseyspop losangelesramsjerseyspop tampabaybuccaneersjerseyspop tennesseetitansjerseyspop washingtonredskinsjerseyspop

Silivri / İSTANBUL – Güneş Enerjisi Sistemleri

Projenin Yeri : Silivri / İSTANBUL
Kullanılan Ürün : Solimpeks Wunder ALS  2510 Kollektör / 20-ADET
Uygulayıcı Bayii : MİMSAN ISI LTD.ŞTİ.
Açıklama : Silivri merkezde bulunan Sun Flower villalarının kullanım sıcak suyunun karşılanması

Sunflover Villaları Solimpeks ile Tanıştı!
Sunflover Villaları, Silivri ile başladı. Kemerburgaz, Büyükçekmece gibi alanlara da yayılan bir projedir. Ahşap sistem teknolojisi ile hayata geçirilen proje, İstanbulluların oldukça ilgisini çekmiştir. Sonrasında İzmir, Ankara’da da hizmet verilmeye başlanmıştır.

Oldukça yüksek maliyetli ve son teknolojiye uygun şekilde tasarlanan villaların sıcak su sistemlerinin kurulumu Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri  tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin en verimli güneş kollektörüdür. Serpantin boru dikişli tek parça titanyum kaplı selektif alüminyum bileşenlerinden oluşur. %81 verimli Solar Keymark sertifikalıdır. Kaynak yapılırken laser teknolojisi kullanıldı. Borular bakır, cam düşük demirli ve temperlidir. Düz çatı, çatı üstü ve çatı entegrasyonu için ideal bir sistemdir.