Merkezi Konya olan Solimpeks faaliyet alanlarını genişleterek, 2011 yılında satış ve pazarlama kanallarını tek bir çatı altında toplayarak İzmir’de  Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş. kurulmuştur. Solimpeks Akademi’nin kuruluşu ile de hedeflenen tüm bilgi, birikimini eğitimlerle genişleterek, teknik alt yapıyıyı güçlendirmektir.

Solimpeks Solar Enerji Sistemleri A.Ş, yenilenebilir enerji sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek dünya standartlarında üretim yapmayı başarmış ve daha önemlisi “kalitede süreklilik” ilkesinden vazgeçmeyerek solar termal enerji üretiminde dünyanın önde gelen şirketleri arasında hak ettiği yeri almayı başarmıştır. Solimpeks, bugün 10’un üzerinde sertifikaya sahip, 40’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, doğal çevreye olan sorumluluğunun bilincinde ve daimi müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olmanın gururunu duymaktadır. Bizi farklı kılan over 30′dan fazla kalite serfikasına sahip 70′den fazla ülkede yıllardır varlığını sürdüren bir global marka olabilmektir. Merkezi Konya olan Solimpeks faaliyet alanlarını genişleterek, 2011 yılında satış ve pazarlama kanallarını tek bir çatı altında toplayarak İzmir’de  Solimpeks A.Ş. kurulmuştur. Solimpeks Akademi ile de hedeflenen tüm bilgi, birikimini eğitimlerle genişleterek, teknik alt yapıyı güçlendirmektir.

Gelecek nesillere kalıcı miras; enerji üretiyoruz!

Solimpeks güneş enerjisi sistemleri olarak güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başardık. Geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarında yeniden bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini ve geliştirdiği projeleri gözden geçiren firmamız bu alanda önerdiği metot ve araçların yanısıra, müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek teknik birikime sahiptir.  Müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Onlarla birlikte düşünüp sorunlara hem analitik hem de yaratıcı çözümler ararız.

– 40 yıldan beri güneş enerjisi sektöründe

– 30′dan fazla kalite sertifikasıyla

– 70′den fazla ülkede aktif satış yapan

– Türkiye’nin en büyük ihracatçı firması

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*