Kampanyalar

Solimpeks Havuz Isı Pompası

havuz ısı pompası hava kaynaklı ısı pompası

SOLİMPEKS

Havuz Isı Pompası

İnverter ısı pompaları, yüzme havuzlarının veya spa havuzlarının ısıtılması için tasarlanmıştır. Havadaki ısıyı emerler, verimli bir şekilde eşanjör aracılığıyla havuzun suyuna aktarırlar. Çok verimli bir COP için ısı eşanjörleri, soğutucu akışkanlar, elektronik genleşme valfleri ve yazılımla optimize edilmiş bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanılır.

Modelleri İncele

Kolay montaj ve sessiz çalışma.

İnverter ısı pompaları, yüzme havuzlarının veya spa havuzlarının ısıtılması için tasarlanmıştır. Havadaki ısıyı emerler, verimli bir şekilde eşanjör aracılığıyla havuzun suyuna aktarırlar. Çok verimli bir COP için ısı eşanjörleri, soğutucu akışkanlar, elektronik genleşme valfleri ve yazılımla optimize edilmiş  ileşenlerin bir kombinasyonunu kullanılır.

Inverter ısı pompaları, enerjiyi havadan kullanır, etkili ve enerji açısından verimlidir, kurulumu kolay ve havuzun yanında çok az bir yer kaplamaktadır. Havuz ısı pompası, optimum verimlilik derecesi, minimum titreşim ve uzun servis ömrü ile sessiz bir dönme kompresörü ile çalışmaktadır. Dijital kontrol fonksiyonu içerir ve havuz sıcaklığının kolay ayarlanmasına izin verir.

havuz ısı pompası hava kaynaklı ısı pompası
havuz ısı pompası hava kaynaklı ısı pompası

Fransız standardı NF414’e göre dizayn edilmiştir.

Elektrostatik toz boyalı galvaniz dış kaplama kasa

Kopakt dizayn ve kolay uygulama

Yüksek verimli kompresör ve çevre dostu

R410A soğutucu akışkan

Otomatik defrost özelliği

Dijital dokunmatik ekran sayesinde bütün fonksiyonları ayarlayabilme imkanı

Titanyum eşanjör

Su akış kontrol

Solimpeks Havuz Isı Pompasını Üstün Yapan Detaylar

Solimpeks Havuz ısı pompası sistemleri çok kolay montaj edilir ve ekstra büyük bir kurulum alanı gerektirmez. Çok estetik ve sessiz çalışmaktadırlar.

havuz ısı pompası hava kaynaklı ısı pompası
havuz ısı pompası hava kaynaklı ısı pompası

Solimpeks hava kaynaklı ısı pompaları, günümüzde ev konforunun standartlarını belirlerken hem doğal kaynakları hem de geleceğinizi korur.