02.04.2016 İzmir Akademi Semineri Hk.

02.04.2016 İzmir Akademi Semineri Hk.

SOLİMPEKS ENERJİ MÜHENDİSLİK İZMİR SEMİNERİ
Solimpeks Enerji Mühendislik 02.04.2016 tarihinde İzmir Akademi Seminerini gerçekleştirdi.

Solimpeks Türkiye Genel Müdürü Makina Mühendisi A.Gazi ÇELEBİ, Mühendislik Departman Sorumlusu Makina Mühendisi G.Can DEMİRBOLAT ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisi N.Murat ERDİM’in sunumunu gerçekleştirdiği seminerde Solimpeks Türkiye çalışanlarının tamamı hazır
bulundu.

Solimpeks Türkiye yeni ofisi, akademi salonu, toplantı salonları, showroom ve bu bölgelerde uygulanan yenilenebilir enerji uygulamaları katılımcılar tarafından beğeni topladı.

Türkiye’de Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin gelişimi, Isı Pompası Uygulamaları, Fotovoltaik Sistemler ve Termal Sistemlerin yanı sıra ürün portföyüne yeni eklenen Tavandan Isıtma-Serinletme sistemleri ile özellikle Türkiye Distribütörlüğü bulunan Dünyanın En Verimli Güneş paneli kabul edilen Panasonic HIT paneller ile ilgili verilen bilgiler de katılımcıların yoğun ilgi ve dikkatini çekti.

Yenilenebilir Enerji Pazarına önemli etki edeceği düşünülen ve Solimpeks portföyüne eklenen yeni ürünlerle birlikte bu ürünlerin uygulamalarının gösterilmesi önemli etki yarattı. Tüm bu pozitif etkilerin yanı sıra pazarlama stratejileri ile ilgili verilen bilgiler de ilgiyle dinlendi.

Sektörün öncü firmalarından biri olan Solimpeks Enerji Mühendislik’in İzmirde bulunan yeni ofisinde gerçekleştirmiş olduğu seminerlerde bayilerinin yanı sıra her meslek grubundan Yenilenebilir Enerji Uygulamalarına ilgisi bulunan çok sayıda kişi yoğun katılım gösterdi.