20.07.2017 Solimpeks Akademi “YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ MESLEKİ EĞİTİMİ”

20.07.2017 Solimpeks Akademi “YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ MESLEKİ EĞİTİMİ”

Solimpeks Enerji Mühendislik, 20.07.2017 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası Şube Müdürlüğü tarafından ilk kez düzenlemekte olan “YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ MESLEKİ EĞİTİMİ”eğitiminin Güneş Enerjisi Sistemleri Termal Uygulamaları bölümünü İzmir Akademi Merkezinde gerçekleştirdi.

Solimpeks Türkiye Mühendislik Departman Sorumlusu Makina Mühendisi G.Can DEMİRBOLAT’ın sunumunu gerçekleştirdiği seminerde özellikle Teknik Liselerin, Meslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının elektrik, makina, tesisat, iklimlendirme bölüm mezunlarına SERTİFİKALI MESLEKİ EĞİTİM verilmesi amaçlanan bu etkinlikte sektöre ilgi duyan kursiyerlerin tamamı hazır bulundu.

Türkiye’de uygulanan Termal Sistemlerin ile ilgili verilen bilgiler katılımcılar tarafından dikkatle dinlendi. Yeni ürünlerin ve uygulamaların anlatımının yer aldığı teorik eğitimin yanında pratik eğitim ile montaj-uygulama detayları hakkında da bilgiler katılımcılara aktarıldı. Soru cevap bölümü ile tamamlanan seminer, katılım gösterenler tarafından memnuniyet içerisinde tamamlandı.