27.02.2016 Muğla Bölge Semineri Hk.

27.02.2016 Muğla Bölge Semineri Hk.

SOLİMPEKS ENERJİ MÜHENDİSLİK MUĞLA BÖLGE SEMİNERİ
Solimpeks Enerji Mühendislik 27.02.2016 tarihinde Muğla Bölge Semineri’ni Bodrum’da gerçekleştirdi.

Solimpeks Türkiye Genel Müdürü Makina Mühendisi A.Gazi ÇELEBİ, Mühendislik Departman Sorumlusu Makina Mühendisi G.Can DEMİRBOLAT ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisi N.Murat ERDİM’in sunumunu gerçekleştirdiği seminerde Solimpeks Türkiye Satış Müdürü Fatih DAĞ ve Güney Ege Bölge Sorumlusu Serdar TUNCAY’da hazır bulundu.

Türkiye’de Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin gelişimi, Isı Pompası Uygulamaları, Fotovoltaik Sistemler ve Termal Sistemlerin yanı sıra ürün portföyüne yeni eklenen Tavandan Isıtma-Serinletme sistemleri ile Türkiye Distribütörlüğü bulunan Dünyanın En Verimli Güneş paneli kabul edilen Panasonic HIT paneller ile ilgili verilen bilgiler de katılımcıların yoğun ilgisini çekti. Yeni ürünlerin ve uygulamaların yanı sıra pazarlama stratejileri ile ilgili verilen bilgiler de ilgiyle dinlendi.

Sektörün öncü firmalarından biri olan Solimpeks Enerji Mühendislik’in daha önce Türkiye’nin birçok ilinde ücretsiz olarak gerçekleştirmiş olduğu seminerlerde olduğu gibi bayilerinin yanı sıra her meslek grubundan Yenilenebilir Enerji Uygulamalarına ilgisi bulunan çok sayıda kişi yoğun katılım gösterdi.